A Mátyás-graduale. Bev. Soltész Zoltánné. Bp., 1980, Magyar Helikon - Corvina. 4832. számú sorszámozott példány, készült 5200 példányban. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Dr. Naményi Ernő-Dr. Hermanné Cziner Alice-Dr. Nádai Pál: A reklám. Három részben. I. A reklám gazdaságtana. Függelék: Beck Salamon: A reklám joga. II. A reklám lélektana. III. A reklám művészete. Bp.,[1927],Pantheon, (Globus-ny.), 110+2 p.+11 t.+105+2 p.+12 t.+86+2 p.+31 t.A táblák egy részén beragasztott mintákkal, köztük Kozma Lajos, Bortnyik Sándor által tervezetekkel. Szövegközti illusztráci...
Új idők lexikona 1.-12. kötet. Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, Jó állapotban