Nichols, John und George Steevens: The Genuine Works of William Hogarth. Illustrated With Biographical Anecdotes, a Chronological Catalogue, and Commentary. 1-2. London 1810, 1808 Longman Hurst Rees and Orme. 524p., 444p. Rengeteg rézmetszettel illusztrálva, Mindkét kötet gerince hiányzik, a bőr kötéstáblák lejárnak, de a lapok szép állapotban. + Hogarth Restored. The whole works of the celebrated...
Max von Boehn (1860-1932): Die Mode. I-VIII. köt. I. Menschen und Moden im Mittelalter. Vom Untergang der alten Welt bis zur Renaissance. A címlap hiányzik, az azt követő lap szakadt. II. Menschen und Moden im sechzehnten Jahrhundert III. Menschen und Moden im siebzehnten Jahrhundert. 3. kiadás. IV. Menschen und Moden achtzehnten Jahrhundert. Nach Bildern und Stichen der Zeit ausgewählt von Dr...
Genre Painting of "Early Modern" Japan. 1957, Benrido, 6 p.+95 t.+2+9+3 p. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Japan. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés./ With many illustrations. Linen-binding, in Japan language.
Neugebauer, Rudolf - Orendi, Julius: Handbuch der Orientalischen Teppichkunde. Lipcse, 1909, Verlag von Karl W. Hiersemann (Hiersemanns Handbücher 4.). Egészvászon kötésben, jó állapotban.
M. Iljin: Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Bp.,1945, Rózsavölgyi és társa. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.
Indische Miniaturen. Aus dem besitz der Staatlichen Museen zu Berlin. Berlin, ,Gebr. Mann. Német nyelven. Színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerinc alsó sarkán kis sérüléssel, kis hiánnyal, a borítón szakadásokkal.