Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 123

Nyikityina, Natalija: Hazatérek hozzád. Bp., 2013, Libri. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16657.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57

16658.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Szántó Tibor: A betű. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1969, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopottas gerinccel.+ melléklet. Volt könyvtári példány.
16659.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Lénárd Endre: A keskenyfilm technikája és művészete. Budapest, cca. 1942. Hatschek és Farkas (HAFA) Félvászon kötésben 551p.
16660.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

30 db nagyrészt magyar festészettel és képzőművészettel foglalkozó művészeti könyv. Festők  életrajzai, képtárak anyaga, grafika történet
16661.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

16662.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Diesener H.: Kőművesszerkezetek.274 ábrával. ford.: Mühlstein Károly. Bp., 1899. Krausz Henrik. 217p. +7 t  Korabeli félvászon kötésben
16663.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sérült kötéssel.
16664.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Petrovics Elek: Magyar Mesterművek.  Bp., 1936 Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrálva. Kiadói javított gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
16665.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Magasépítők kézikönyve. Főszerk.: Gáspár Zoltán. Bp., 1980, Építésügyi Tájékoztatási Központ. Vászonkötésben, jó állapotban.
16666.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

16667.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Hervé, Lucien: Az építészet nyelve. Fényképek Paul Valéry szövegéhez. Bp., 1983, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16668.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft