Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2019360
16669
354
Books: Architecture, Art
Szendrői Jenő et al.: Magyar építészet 1945-1970. Bp., 1972, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2017675
16670
354
Books: Architecture, Art
Mai magyar művészet sorozat 10 db füzete kiadói tékában 2019561
16671
354
Books: Architecture, Art
Ady Endre: Vér és arany. Baja Benedek illusztrációival. Kolozsvár, é. n., Gloria. Papírkötésben, jó állapotban. 2019323
16672
354
Books: Architecture, Art
Póczy Klára: Közművek a római kori Magyarországon. Bp., 1980, Műszaki. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2022319
16673
354
Books: Architecture, Art
Hevesi Sándor: A színház. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban. 2018945
16674
354
Books: Architecture, Art
Möller Károly: Építési zsebkönyv. 1-2. Bp., 1934-1935, szerzői. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. 2019337
16675
354
Books: Architecture, Art
Krstić, Milorad: Budapest. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2019349
16676
354
Books: Architecture, Art
Szilágyi István: Kálváriák. Bp., 1980, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2020049
16677
354
Books: Architecture, Art
Lewis, George - Naqvi, Kate: 75 épített csoda: várak. Bp., 2009, Kossuth Kiadó. Kartonált papírkötésben papír védőborítóval, jó állapotban. 2019372
16678
354
Books: Architecture, Art
Tóth János: Az őrségek népi építészete. Bp., 1975, Műszaki. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2019201
16679
354
Books: Architecture, Art
Pevsner, Nikolaus: Az európai építészet története. Bp., 1972, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2023873
16680
354
Books: Architecture, Art
Horváth Vera: Az indiai művészet évezredei. Bp., 1982, Corvina. Vászonkötésben, papír védőbortóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft