Ács Emőke: 88 a színes oldal a rózsákról. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.+Kácsor László: Barátom a természet. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
1911 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. IV. évf. 1910. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1911, Pallas, IV+354 p. 3 t. + 1 kihajtható táblázat. Kiadói papírkötés, néhány ceruzás aláhúzással, a hátsó borító javított.
1914 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. V. évf. 1914. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1914, Pallas, 4+111 p. Kiadói papírkötés, a gerincén szakadással.
Dr. Zajtay Artur: Az okszerű takarmányozás. (A budapesti rádióban az 1934/1935. év telén megtartott IV. gazdatanfolyam bővített anyaga.) Rádiós Gazdasági Előadások. Bp., 1935, "Pátria", 128 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Halász Zoltán: Mesélő szakácskönyv. Bp.,1985,Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Pelle Józsefné: Minerva nagy szakácskönyv. Bp.,1986, Minerva. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,"Pátria", 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. I kötet: Általános növénytermelés. Magyar-óvár, 1900, Czéh Sándor, VIII+584 p. Átkötött, javított félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.