17321.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó kuckója. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,é.n.,Kossuth,(Athenaeum-ny.), 127+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, szakadt elülső szennylappal.