17350.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Benedek Elek: Óriások és törpék. A borító Fáy Dezső munkája, az illusztrációkat Széchy Gyula rajzolta. Athenaeum Mese-könyvtára 19. Bp.,[1928],Athenaeum, 87+1 p. Második kiadás. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadó illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, a hátsó borítón folttal, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel, ezeket leszámítva jó állapotban.