17330.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
Gombos Albin: Hóharmat. Székelyföldi mesék és regék. Bp.,(1930),Kir. M. Egyetemi Nyomda, 214 p. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, néhány kijáró lappal, sérült, hiányos gerinccel, laza fűzéssel, egy-két rajzot kiszíneztek.