16614.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
Nagy László: "Katolikus honvéd." Imaköny katolikus honvéd, csendőr, rendőr, levente és minden magyar férfi számára. A szózatot Dr. Hász István m. kir. tábori püspök írta. Az imakönyvet írta és összeállította. Bp.,1942, Szerzői, Gyöngyös, Árviz Ferenc-ny.), 191+1 p. IV. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, frontot megjárt soproni őrvezető bejegyzésével. .