Dr. Iványi Béla: Báró Máriássy András táborszernagy, a Mária Terézia-Rend lovagja, 1757-1846. Pécs, 1937, Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban, felvágatlan példány.
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, javított gerinccel
Karsai Elek: A berchtesgadeni sasfészektől a berlini bunkerig. (Fejezetek a második világháború történetéből.) Bp.,1961, Táncsics. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző, Karsai Elek (1922-1986) történész által dedikált.