Sándor Béla: d6 védelem. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1969, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 3800 példányban.
Hochgebirgsführer durch die Berner Alpen III.: Bietschhorn- und Aletschhorngruppen. Bern, 1931, Verlag A. Francke AG. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Clubführer durch die Graubündner-Alpen. 1. köt. Összeáll.: Sprecher, F. W. - Naef-Blumer, E. Zürich, 1916, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal,
Leberle, Führer durch das Wettersteingebirge. Szerk.: Welzenbach, Wilhelm. München, 1927, J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung. Térképmelléklettel. Kopott vászonkötésben, néhány lap foltos.