Villányi Nándor-Märcz Róbert: Fejezetek a pécs-baranyai atlétika történetéből. Pécs, 2002, Pécs Város-Baranya Megyei Atlétikai Szövetség-Szigetvári Takarékszövetkezet, (Duplex Rota-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Märcz Róbert által dedikált.
Edzőóriások. A magyar sport hallhatatlan mesterei. Szerk.: Dobor Dezső. Bp.,2004, Magyar Edző Társaság. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerkesztő által dedikált.
1970 Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő: A sakkozás világbajnokai. (Morphytól Botvinikig.) Kurbel Sándor, Veszprémi Volán SC sakkszakosztálya titkárának kézírásos jegyzete Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő által írt műről. Veszprém, Kurbel Sándor, 1970. VII. 15-1970. IX. 28. Kockásfüzetben.
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, jó állapotban.
Dr. Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp. 1929. Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, jó állapotban. Első kiadás! A szerző, Dr. Mező Ferenc (1...