Szilasy János: Philosophiai tanulmányai. Pest, 1856. Eggenberger Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) 1 t. (a szerző kőnyomatú mellképe), [4], VIII, (9)-217 p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.
Takaróné Dr. Gáll Beatrix-Dr. Tamás Károly: A közgazdasági elméletek története. Tébe könyvtár 94. Bp.,é.n.,Tébe, 495 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt borítóval, az könyvtest elvált a borítótól, a fűzése laza, de a lapok épek, tiszták és hiánytalanok.
Francia-magyar és magyar-francia nagy kéziszótár. Francia-magyar rész. Szerk.: Sauvageot Aurélien. Bp.,é.n., Dante. Francia és magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Közgazdasági Lexikon III. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel.
Közgazdasági Lexikon I. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel.