17184.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 000 Ft
Kelemen Béla: Német-magyar, és magyar-német kézi szótár I-II. rész. Bp., 1929, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült, részben elvált.