Könyvek: Technika Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2019132
17251
354
Books: Technics
Építőipari kivitelezés 1. köt. Magasépítési kivitelezés. Szerk.: Kardos Andor, Valkó Ödön. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói kopottas egészvászon-kötés. 2019260
17252
354
Books: Technics
Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp., 1971, Műszaki. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1989380
17253
354
Books: Technics
Kerényi A.Ödön: A magyar villamosenergia-ipar története 1888-2005 Magánkiadás, 2006 CD melléklettel. Műbőr kötésben 2001727
17254
354
Books: Technics
Dr. Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Zrínyi Katonai Kiadó, 1970. Egészvászon kötés, papírborítóval 1989383
17255
354
Books: Technics
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 1962178
17256
354
Books: Technics
Marjai Imre-Kő Tamás: Történelmi hajók modellezése. Bp.,1966, Táncsics, 251+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, gerinccel. Mellékletek nélkül. 1953590
17257
354
4600
Books: Technics
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban. 1966207
17258
354
Books: Technics
Prohászka-Poich-Sütő-Wikler: A magyar modellezés 75 éve Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval. 1507875
17259
354
100
Books: Technics
Frech, Fritz: Aus der Vorzeit der Erde VI. Gletscher einst und jetzt. Leipzig, 1911, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 61.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban. 2004191
17260
354
Books: Technics
A Magyar Kir. Államvasutak vonalain alkalmazott összes felépítményi rendszerek szabványtervei. Bp., 1895. Franklin. 91 kihajtható, nagyméretű színes litografált táblát tartalmazó mappa (5 tábla hiányzik) Sérült papírborítékban. RItka! 37 cm 2003923
17261
354
Books: Technics
Kovách Imre: Kézikönyv a felépítmény fektetéséhez és fenntartásához. Bp., 1927. nyn. 467 p. Félvászon kötésben, volt könyvtári példány 2003918
17262
354
Books: Technics
Magyar Királyi Államvasutak: Pályafenttartási útmutató. Bp., 1939. Fővárosi nyomda. 291 p. Sok bejegyzéssel, néhány lap sérült, ázott. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft