17156.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Bp., 1934, Győző Andor. Harmadik, javított kiadás. Egészvászon kötésben, javított gerinccel, jó állapotban