17145.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1890-1940 Mennyiségtan jegyzet. hn.,én.,ny.n., 160 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az utolsó lap javított. Stencilezéssel sokszorosított iskolai jegyzet, (Sopron?, Selmecbánya?) + Kémiai jegyzet. hn.,én.,ny.n., 194 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, 5 lapon javítással, restauráció nyomaival. Stencilezéssel sokszorosított iskolai jegyzet, (Sopron?, Selmecbánya?)