Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
[daruvári Kacskovics imre]: Yves de Daruvár (1921-2018): A feldarabolt Magyarország. Trianon, 1920. június 4. Fordította: Ujvári Ferencné, Ujváry Lajos. Luzern,1976, Balogh József. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói nemzeti színű papír védőborítóban, a papírborító kis kopásnyomokkal, a sarkain kis szakadással. Első kiadás. Emigráns kiadás.
Julianus barát és a Napkelet fölfedezése. Vál., bev. és a jegyzeteket írta: Györffy György. Magyar Ritkaságok. Bp., 1986, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
A Mátyás Graduale. A bevezető tanulmányt és a képmagyarázatokat Soltész Zoltánné írta. Bp., 1980, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A magyarországi gályarab prédikátorok emlékezete. Galeria Omnium Sanctorum. Szerk.: Makkai László. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.