Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói, kissé szakadozott papír védőborítóban
Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás. I. és II. kötet. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Részben Vágó Bertalan a M.Á.V. fényképésze. A kereskedelemügyi m. kir. ministerium pártfogása mellett, a m. kir. államvasutak és az ezredéves országos kiállítás igazgatóságának megbízásából és közreműködésével ...
Bericht über die Tätigkeit und Verwaltung der Feuerwehr der Stadt Wien vom 1. Jänner 1920 bis 31. dezember 1929. Wien, 1930, Verlage des Gemeinderatspräsidiums,(L. Beck&Sohn-ny.), 330 p.+1 t.(kihajtható térképpel.) Egészoldalas és fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel./Paperbinding, with worn cover, and little bit damaged spine. In Ger...
Vegyes Budapest témájú különlenyomat, 5 db: 1: Dr. Török István: Az öngyilkosságok Budapesten. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából, 20 p. 2. Dr. Bódy László: Érvényesülhet-e a főváros szabályrendeletalkotási joga. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából, 10 p. 3. Dr. Sághy Ferenc: A budapesti hastífusz-járványhullám visszatérésének okai. Különlenyomat a Városi Szemle ...