Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. Kalandos Utazások. Bp., é.n., Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,
Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva. szakadt papír védőborítóval
1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.