Könyvek: Vadászat Tételek száma: 24
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2002064
17203
354
Books: Hunting
1941 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXIX. évf. 1-36 sz. 1941-es teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1941, Nimród, IV+592 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, a borító hátsó sarkain kopásnyomokkal, jó állapotban. 2018034
17204
354
Books: Hunting
Szederjei Ákos-Studinka László: Nyúl, fogoly, fácán. Bp., 1962, Mezőgazdasági. 213 p. Második, javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben. 1905682
17205
354
Books: Hunting
Bánó Iván-Reminiczky Károly: "Boldog vadászidők". Mulatágos vadászhistóriák a század elejéről. Bp., 1995, Cégér. Kiadói Illusztrált papír kötésben, szép állapotban. 2018415
17206
354
Books: Hunting
Borzsák, Benő - Nagy, Miklós: Jagd und Angelsport in Ungarn. Bp., 1988, Corvina. Kartonált kötés, jó állapotban / Hardback, good condition 2018051
17207
354
Books: Hunting
James L. Clark: Trails of the Hunted. London,1929,Chatto&Windus. Angol nyelven. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel, két kijáró lappal. 2019187
17208
354
Books: Hunting
Bencze Lajos: Balesetelhárítás a vadgazdálkodásban. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. 2019178
17209
354
Books: Hunting
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Bp., 1982, Magvető. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2018833
17210
354
Books: Hunting
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2018840
17211
354
Books: Hunting
Studinka László: Minden nap vadásznap. Bp., 2000, Dénes Natur Műhely Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2019049
17212
354
Books: Hunting
Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. Bp., 1980, Sport. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2022385
17213
354
Books: Hunting
Jurán Vidor: Egy vadásznap a Tátrában. Szeged, 2017. Lázi. Kiadói kartonálásban 2019060
17214
354
Books: Hunting
Hőnich Miklós et al.: A vadon élő állatok betegségei. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft