1895 Zsebkönyv a Magyar Királyi Csendőrság számára. Cím és névtár, Kitüntetések, stb. Tulajdonosi beírásokkal, Aranyozott egészvászon kötésben. A két portré nélkül
1941 Kolozsvár, Igazolás I. világháborús tábori tüzér részére az I. osztályú ezüst vitézségi éremre történő felterjesztésről, a 'M. KIR. 1. HONVÉD HADSEREG PARANCSNOKSÁG' bélyegzőjével, az 1947-ben összeesküvés vádjával koncepciós perben elítélt Sóvári Tihamér vezérkari alezredes és vitéz Borcsiczky Imre százados, Kolozsvár városi és járási leventeparancsnok aláírásaival
Különleges, egyedi összeállítás az 1848-1849-es forradalom és szabadságharcról. A szabadságharc hadseregének (honvédség, nemzetőrség) egyenruháiról, közte az első felelős magyar minisztériumról szóló résszel. Közte 7 db régi képeslappal, és 16 db modern képeslappal, egy modern illusztrációval, valamint 2 nemzetőr karszalag replikával (valószínűleg replikák), továbbá Lukács Sándor teljhatalmú nemze...