Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 25
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1913805
11056
354
26000
Antique
XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített, virág és madár motívumokkal, 13 cm, szárral 30 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 13 (30) cm 1873500
11057
354
Antique
Krantz Ede hatszemélyes alpakka étkészlet, jelzett, saját dobozában + 5 db alpakka késbak 2019061
11058
354
11000
Antique
cca 1880 August Klein bőr kötés (könyv), rekeszzománc monogrammal, réz rátétekkel, szélek kopottak, jelzett, 39×29 cm 2022273
11059
354
Antique
cca 1900 James Shoolbred & Co. réz kaspó + tartó állványok párban, hibás (letörött fül rész, kaspóteteje levált), m: 77 cm (2×), 35×25 cm (2×) 2019849
11060
354
14000
Antique
Antik ezüst (Ag.) talpas csiszolt pohár, jelzett, monogrammal és grófi koronával, peremén nagyon apró csorbával, bruttó: 125 g, m: 12 cm 2021666
11061
354
11000
Antique
cca 1900 Íróasztali készlet: tintatartó, gyertyatartók, gyufatartó, összesen: 4 db, réz-alabástrom, jelzés nélkül, kisebb hibákkal 1962764
11062
354
Antique
cc 1800 monogramos (JF) jelzett ón tál, d:33,5 cm 1962896
11063
354
Antique
Jelzett antik angol ón gyertyatartó, m:27 cm 1936409
11064
354
Antique
Likőrös készlet. Ezüstözött réz tartó (kopott) üvegpoharakkal és likőrös/pálinkás üveggel m: 35 cm 1741537
11065
354
Antique
XX. sz. eleje: Indiai dísztőr, vésett pengével, kidolgozott bőr hüvellyel / Indian dagger with elaborated leather sheath 60 cm 1741531
11066
354
Antique
XX. sz. eleje: Indiai dísztőr, vésett pengével, kidolgozott bőr hüvellyel / Indian dagger with elaborated leather sheath 59 cm 1741941
11067
354
50000
Antique
XIX. sz. Cseh címerállattal és városcímerrel díszített pallos. Díszített markolattal / Czech broadsword with ornamented handle. 104 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft