12 000 Ft
1924-1931 Erdélyi Magyar Lányok több majdnem teljes évfolyama. Szerk.: Kende János. Négy félvászon-kötetben, egybekötve, festett lapélekkel, kopott, foltos borítókkal, közte hiányzó számokkal, közte szakadt sérült, lapokkal, és néhány hiányzó lappal, változó, részben megviselt állapotban. Ritka! Erdélyi Magyar Lányok kolozsvári kiadású folyóirat volt, Kende János szerkesztésében, 1920. november 15-1931. december 20. között jelent meg.