Nyomtatványok

Tételek száma: 180

cca 1920-1950 10 db nótáskönyv
12562.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1920 Budapesti Közlöny 3 száma: 1920.január 1., március 31., április 30. Bennük a kor híreivel. Bp., Athenaeum, 6+8+8 p.
12563.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1920-1970 Újság tétel: Fidibusz, Nyíl, Népszabi, Revue Monats, Nagykörút
12564.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1920 Képes Krónika. 1920. jún. 1. , II. évf. 22. sz. Számos érdekes fotóval, írással. A címlapon Horthy Miklós kezet fog Hegedüs Pál 48-as honvédhadnaggyal Budavár visszavételének 71. évfordulóján.
12565.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1924-1931 Erdélyi Magyar Lányok több majdnem teljes évfolyama. Szerk.: Kende János. Négy félvászon-kötetben, egybekötve, festett lapélekkel, kopott, foltos borítókkal, közte hiányzó számokkal, közte szakadt sérült, lapokkal, és néhány hiányzó lappal, változó, részben megviselt állapotban. Ritka!  Erdélyi Magyar Lányok kolozsvári kiadású folyóirat volt, Kende János szerkesztésében, 1920. november 15-1931. december 20. között jelent meg.
12566.

1924-1931 Erdélyi Magyar Lányok több majdnem teljes évfolyama. Szerk.: Kende János. Négy félvászon-kötetben, egybekötve, festett lapélekkel, kopott, foltos borítókkal, közte hiányzó számokkal, közte szakadt sérült, lapokkal, és néhány hiányzó lappal, változó, részben megviselt állapotban. Ritka! Erdélyi Magyar Lányok kolozsvári kiadású folyóirat volt, Kende János szerkesztésében, 1920. november 1...

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

cca 1925 Gödöllői látképek, 12 db képet tartalmazó füzet, szép állapotban, 10×7 cm
12567.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1926 Debrecen, Meghívó a Magyar Királyi Tisza István Tudományegyetem Horthy Miklós jelenlétében rendezendő zárókőletételi ünnepélyére
12568.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1926 Pengő-korona átszámító koron
12569.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1927 Concha Győző: Van-e magyar társadalom? Nincs. Klny. a Társadalomtudomány 1927. évi 3-4. számából. Tűzött papírkötésben, jó állapotban, 20 p.
12570.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1927 Magyar Óra-, és Ékszeripar. V. évf. 12. sz. 1927. június 15. Szerk.: Schwarz Zsigmond. Korabeli reklámokkal. Papírkötés, 281-304 p.
12571.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1927 Magyar Óra-, és Ékszeripar. V. évf. 11. sz. 1927. junius 1. Szerk.: Schwarz Zsigmond. Korabeli reklámokkal. Papírkötés, 245-280 p.
12572.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1928 A balassagyarmati ügyvédi kamara memoranduma Rothemere lordhoz az elcsatolások ügyében, ceruzás aláhúzásokkal, 11p
12573.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft