4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Parádi jelzéssel: Ex libris Dr. Iulii Nyírő, ex libris terv, vegyes technika, papír, jelzett, kartonra ragasztva, sérült, 19,5×12 cm