17683.
355. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
2 db könyv - Apáczai Csere János: Magyar Encyclopaedia. Bukarest, 1977, Kriterion. Egészvászon kötés, papÃr védÅ‘borÃtóval, jó állapotban + Fábián ErnÅ‘: Apáczai Csere János. Kolozsvár, 1975, Dacia Könyvkiadó. Kiadói papÃrkötés, kissé kopottas állapotban.