2 400 Ft
26
Ady Endre: Így is történhetik. Novellák. Bp.,1910, Nyugat, (Jókai-ny.), 143 p. Első kiadás. Korabeli átkötött, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, az eredeti papírborítót nem kötötték be, hiányzik. Az elülső kötéstábla belsején Weiszlovits Sidney zsidó származású szendrői birtokos, Dalmát Piroska által tervezett, szecessziós ex librisével.