3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Mikszáth Kálmán: Tavaszi Rügyek. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1893, Révai Testvérek. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kis foltokkal, kis kopásnyomokkal a borító.