1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Új lexikon 3 kötete: I., III., V.. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben teljes. Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott vászonkötésben