1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Vegyes könyvtétel, 3 db: Szenes Béla: Csibi. Ifjúsági regény. Pólya Tibor rajzaival. Bp.,(1626), Kultura. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. Rákos Sándor: Hét zöld csillag. Bp.,1969, Móra. Átkötött félvászon-kötés. Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: Ablak-Zsiráf. Képes gyermeklexikon. Rajzolta Szecskó Tamás. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.