Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a címlap és az első lap kijár, jó állapotban.
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet.; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, két gerinc kopott, a gerincek kissé foltosak.
Vegyes könyvtétel, 4 db Tóth Árpád összes versei. Bevezette és a hátrahagyott költeményekkel és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte Szabó Lőrinc. Bp., é.n., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban. Voltaire: Zadig a vagy a végzet. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány. Montesquieu: Igaz történet. Bp.,196...
Mikszáth Kálmán: Jó palócok. (Tizenöt apró történet.) Bp.,[1890],Légrády, 4 sztl. lev., 96 p., 15 t. (chromolitográfiák.) Negyedik kiadás. Bihari Sándor, Karlovszky Bertalan, Margittay Tihamér, Neogrády Antal, Roskovics Ignác, Vágó Pál illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a kötésen kis sérüléssel, az elülső szennylap és elő...