17024.
355. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, megviselt állapotban.