Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapító...
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Első rész. Közjog, szervezet, statisztika. Budapest, 1897, Athenaeum Rt.,833p. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban