De Giovannini Rudolf: Útmutató gyógynövénygyűjtők és váltók részére. Bp.,1941, Urányi István, 224 p. + 16 t. (Színes képek.) Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
Ich kann kochen. Das Kochbuch für Alle. Hrsg. von Erich Urban. Berlin,(1920), Verlag Ullstein. Szöveg közti fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
Vegyes könyvtétel, nyomdászat és írás témában, 5 db: Magyar rajzolóművészek. Szerk.: Pérely Imre. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége, 167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp.,1941, Magyar Nyomdászok Társasága,(Pesti Lloyd Nyomda), 300 p. Kiadói papírkötés. Linotype. Technikai szakkönyv gépszedők számára. Užhorod, 1922, S...
Vegyes könyvtétel, 6 db: Häckl J. Vilmos: Arab konyha. Bp., 1985, Minerva. Kiadói papírkötés.; Bokor Judit: Finn konyha. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés.; Juhász Gábor: Olasz konyha magyar módra. Bp.,1989, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés.; Marosi Lászlóné: A kínai konyha. Bp.,1985, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kartonált papírkötés.; Nemzetközi Konyha. Kínai ételek. Szerk.: Verh...