Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2029391
17504
355
Books: Tales
Kúnos Ignác: Mimózák és krizántémok. Nipponföldi mesevilág. Bp.,[1930],Keleti Mesekönyvek Kiadóhivatala,(Világosság Rt-ny.), 207+1 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval. 2026639
17505
355
Books: Tales
Fekete István: Vuk. Bp., 1965, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2016160
17506
355
Books: Tales
Az Ezeregyéjszaka legszebb meséi. Szerk.: Kemény György. Bp., é. n., Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban. 2016172
17507
355
Books: Tales
Tobisch Irén: Panni. Bp., 1937, Magyar Ifjúsági Vöröskereszt. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1977596
17508
355
Books: Tales
Gaal Mózes: A három kenyeres-pajtás. Mühlbeck Károly eredeti rajzaival. Bp., 1914, Athenaeum, 101+3 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 2029641
17509
355
Books: Tales
Sebők Zsigmond: Cserebogár úrfi a tengeren. Bp.,1914, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval. 2029510
17510
355
Books: Tales
[Z. Tábori Piroska]: Dugó Dani Afrikában. Elmeséli Piroska néni. D. Róna Emy rajzaival. Bp., é. n., Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kijáró lappal. 1960487
17511
355
Books: Tales
Világszép Vaszilisza - Orosz tündérmesék. Bp.,1982, Móra Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1960480
17512
355
Books: Tales
Vlagyimir Majakovszkij: Roszta. Drezda, 1977. Egászvászon kötésben, illusztrált papír védőborítóval 2025492
17513
355
Books: Tales
Das grosse Buch der Kinderlieder. Szerk.: Weixelbaumer, Roswitha. Bécs -- München, 1983, Annette Betz Verlag. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2032229
17514
355
Books: Tales
2 db Max und Mortiz német nyelvű, illusztrált mese könyv: Wilhelm Busch: Max und Moritz eine Bubengeschichte in sieben Streichen. München,1923,Braun und Schneider. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben. + Hulda von Levetzow: Lies und Lene. Die Schwestern von Max und Mortiz. Eine Buschiade für Groß und Klein in sieben Streichen. Fürth,é.n.,G. Löwensohn. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkö... 1995241
17515
355
Books: Tales
3 db vegyes ifjúsági könyv Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft