17514.
355. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
2 db Max und Mortiz német nyelvű, illusztrált mese könyv: Wilhelm Busch: Max und Moritz eine Bubengeschichte in sieben Streichen. München,1923,Braun und Schneider. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben. + Hulda von Levetzow: Lies und Lene. Die Schwestern von Max und Mortiz. Eine Buschiade für Groß und Klein in sieben Streichen. Fürth,é.n.,G. Löwensohn. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.