16629.
355. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
5 000 Ft
7 kötet a Harc a levegőért sorozatból: Antoine De Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Ford.: Rónay György., Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Ford.: Kosáryné Réz Lola., Magyar Sándor: Álmodni mertünk., Steff Tibor: Játék az éggel., Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Ford.: Lányi Viktor., Valentino Tocci: Légi párbaj. Ford.: Balogh Barna., Bánhidi Antal: Pilóta lettem. Bp., é.n.,Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói egészvászon borító, kissé foltos gerincekkel, kissé kopott borítókkal.