Kuncz Aladár: Fekete kolostor. Feljegyzések a francia internáltságból. 1. köt. Kolozsvár, 1931, Erdélyi Szépmíves Céh. A Céh egyik tagjának névre szóló példánya. Kicsit kopott gerincű félvászon kötésben.
7 kötet a Harc a levegőért sorozatból: Antoine De Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Ford.: Rónay György., Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Ford.: Kosáryné Réz Lola., Magyar Sándor: Álmodni mertünk., Steff Tibor: Játék az éggel., Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Ford.: Lányi Viktor., Valentino Tocci: Légi párbaj. Ford.: Balogh Barna., Bánhidi Antal: Pilóta lettem. Bp., é.n.,Révai-Műegyetemi Sp...
Zigány Árpád: Tolnai: A világháború története 1-2. kötet. 1. kötet: 1914-1915. 2. kötet: 1914-1916.Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 448+398 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet: gerincen kis sérüléssel, kis kopásnyomokkal, ...
Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Franklin, 419 p.+3 t. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, 4 hiányzó táblával, 38-43. oldalak között két lap és egy tábla kijár.
F. W. Hirst-J.E. Allen: Britisch War Budgets. Economic and Social History of The World War. London-New Haven, 1926, Humphrey Milford-Oxford University Press-Yale University Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.