A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgzotott kiadás. Kiadói kissé kopott félvászonkötésben,
2 db kutakkal kapcsolatos könyv: Nyertes Antal: A kútfúrás és kútépítés biztonságtechnikája Bp., Vízűgyi Dokumentációs és Tájékoztató Iroda. Kiadói egész műbőr kötés. + Dr. Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp., 1971. Műszaki.
"Hütte" Des Ingenieurs Taschnebuch I-III. kötet. Bp.,1915, Wilhelm Ernst & Sohn. Német nyelven. 22. kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az első kötet gerincén sérüléssel.