17277.
355. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
Természettudományi lexikon. Az utolsó évtizedek új természettudományi fogalmainak magyarázata. Szerk.: Gombocz Endre. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat, 795 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, kopott, kissé sérült gerinccel.