Rudolf Engel-Hardt: A természet csodái. Írta és rajzolta: --. Fordította: György Ferenc. Leipzig, é.n., Rudolf Arnold. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
Dr. Buday Kálmán: Kórboncolástan I-II. kötet. I.kötet: Általános rész. II. kötet: Részletes rész. Bp.,1915, Universitas. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhol ceruzás aláhúzással, az I. kötetben a hátsó szennylap és az utolsó két lap kijár.
Fehér Ipoly (szerk.): A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874. [...] Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Bp., 1875, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Oltay Károly: Geodézia. I-II. kötet. Tan- és kézikönyv mérnöki használatra. Bp., 1923-1943, Német József Technikai Könyvkiadóvállalata. Átkötött félvászon-kötés, a I. kötet címlapja hiányzik, két lapok kisebb szakadással, sérüléssel, lapszéli javításokkal.
A természet világa sorozat 2 kötete, A kémia és vívmányai II. kötet.; Az állat és élete II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, sérült gerinccel, egy előzéklap hiány. de belül jó állapotban,
A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos. I-XI. kötet (teljes). I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai 2. rész VII. A növény és élete 1. rész VIII. A növény és élete 2. rész IX. Az állat...