Benedek Elek: A magyar nép múltja és jelene. 2. kötet.: A bölcsőtől a sírig. Bp. 1898. Athenaeum. 463 l. 2 sztl. lev. 30 t.; 21 t. Szövegközti képekkel is gazdagon illusztrálva. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon-kötésben.