3 600 Ft
Széll Farkas: A nagybesenyői Bessenyey-család története. Irta és oklevéltárral ellátta: - -. Bp.,1890, Dobrowsky és Franke, 1 t. (címkép)+VI+304+1 p. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, a címkép kijár, tulajdonosi névbélyegzővel, tulajdonosi bejegyzéssel.