Dr. Blaskovich Lajos: Őshaza és Kőrösi Csoma Sándor célja. Körösi Csoma Sándor halálának 100. évfordulóján. Bp., (1942), Stádium Sajtóvállalat Rt., 230 p. + 8 t. Kiadói félvászon kötésben, kis kopásnyomokkal.
Steier Lajos: Görgey és Kossuth. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez. Levéltári kutatások alapján írta: - -.Bp.,én., Genius. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, megviselt állapotban.
Idézetek Mao Ce-tung elnöktől. Peking, 1968. Idegen nyelvű könyvek kiadója. Művőr kötésben, hozzá a kínai nyelvű változat / Speeches and quotes of Mao in Chinese and Hungarian
Paolo Santarcangeli: A labirintusok könyve. Egy mítosz és egy szimbólum története. Bp.,1970, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.