Könyvek: Történelem Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2029088
15770
355
Books: History
A korona kilenc évszázada. Történelmi források a magyar koronáról. Vál.: Katona Tamás. Bp., 1979, Magyar Helikon. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2029106
15771
355
Books: History
Bibliotheca Corviniana. Összeáll.: Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1976, Corvina- Magyar Helikon. 1661. sz. példány, megjelent 3520 példányban. Kartonált papírkötésben,papír védőborítóval, karton védőtokban, jó állapotban. 2028142
15772
355
Books: History
Trianoni Szemle évkönyv. VIII. évf. 2016. Szerk.: Szidiropulosz Archimédesz. Bp.,2016, Trianon Kutatóintézet Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötésben. A főszerkesztő, Szidiropulosz Archimédesz dedikációjával. Térkép-melléklettel. 2010168
15773
355
Books: History
Joyce Tyldesley: Egyiptom királynők krónikája. Bp.,(2008). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan kiadói zsugorfóliában, szép állapotban. 2009155
15774
355
Books: History
Joyce Tyldesley: Egyiptom aranykora. Az újbirodalom. Fordította: Juhász Viktor. Bp.,2001,Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2010301
15775
355
Books: History
Magyar polip 2. A posztkommunista maffiaállam. Bp.,2014, Noran Libro. Kiadói papírkötés. 2010401
15776
355
Books: History
Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, szép állapotban. 2014642
15777
355
2200
Books: History
Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1906102
15778
355
Books: History
Kéki Béla: Az írás története. A kezdetektől a nyomdabetűig. Bp.,2002, Vincze. Kiadói kartonált papírkötés. 2016750
15779
355
Books: History
Dr. Bevilaqua Borsody Béla: Magyar történelem anekdotákban. Bp.,én.,Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban. 2016745
15780
355
Books: History
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval. 1906130
15781
355
Books: History
Herber Attila-Martos Ida-Moss László-Tisza László: Történelem. 5. 1789-től 1914-ig. Bp.,2005, Reáltanoda Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft