Zsuffa Sándor, nemesdedinai: A magyar nyelv nyelvrokonságai. Nyelvészeti tanulmány Kőrösi Csoma Sándor emlékére, halálának százéves fordulója alkalmával. Bp. 1942. Szalay Sándor. 182 l. 2 lev. 5 t. Kiadói félvászon-kötésben sérült gerinccel.
Magyarország kultúrtörekvései 896-tól-1935-ig. Bp., 1935, Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság, 280 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben, laza fűzéssel, hiányzó lapokkal (281-319 p.), kijáró lapokkal, rossz állapotban.
Schutzbach Csaba: Friedrich István. (100 éve történt az őszirózsás forradalom.) Veszprém, 2018, Magyar Vidék Országos 56-os Szervezet Országos Központja. Kiadói papírkötés.