15011.
355. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Robert F. Scott: Angolok a déli sarkvidéken. Angolból átdolgozta Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Rt.), 1 t.+299 p.+45 t.(Egészoldalas fekete-fehér fotók.)+ 1 kihajtható térkép (43x33 cm.) Első kiadás. Kiadói aranyozott, illlusztrált egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, az elülső szennylap sérült.