5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Johann Reuter (1680-1761): Theologia moralis quadripartita incipientibus accommodata et in aula theologica S. J. Treviris publice exposita a R.P. Joanne Reuter. Pars II. Coloniae Agrippinae, 1756, Ex Ffficina Metternichiana, 736+76 p. Latin nyelven. Egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, pár lap szélén lapsérülésekkel, folttal.