1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Schneider, Johann Aloysius: Erhebung des Geistes zu Gott. Gebetbuch für katholische Christen. Pesth, é.n., Bucsánszky. 1 lev, 234 l, 3 lev, 5 acélmetszetű t. Vaknyomásos, aranyozott kiadói egészbőr kötésben, sérült gerinccel